0,00 €
0 ks
obsah košíka

Chladiace barové pulty

CHLADIACE BAROVÉ PULTY

1

        Vízia KM Holland je vyrábať a distribuovať vysoko kvalitné chladiace barové zariadenia
 
KM Holland, je spoločnosť ktorá vyrába a distribuuje vysoko kvalitné chladiace zariadenia, pulty, chladiče KEG , chladiče na zneškodňovanie odpadov, chladiče vody a dávkovače džúsu s optimalizovanými kapacitami. Vyvinuté boli tak aby boli ekologické a šetrné k životnému prostrediu a zároveň energeticky úsporné. Boli vyvinuté pre použitie v hotelierstve v Európe. Všetky naše výrobky sú určené pre gastronómiu - chladenie a catering.

Aby sa zlepšila jednoduchosť obsluhy chladiacich pultov a aby sa zvýšila rýchlosť exportu, pulty boli vyrobené z komponentov ktoré je možné ľahko zmeniť.  Tým, že je dostupný ako modulárny produkt a vo veľmi krátkych dodacích lehotách, boli tieto pulty schopné dosiahnuť prijatie na trhu vo veľmi krátkom čase.

Použitím najnovších strojov CNC vyrábame prototypy ale tiež sériovo. Okrem tvárnenie plechov a penenie izolačných panelov máme tiež ultra moderné  stroje na ohýbanie rúrok. k dokonalému dizajnu je k  dispozícii aj stolárska dielňa pre dokonalosť konečného produktu.


KM Holland GmbH vyrába širokú škálu chladiacich zariadení v štandardnom vyhotovení a v špeciálnych konštrukciách ako sú chladiace pulty, KEG pulty, špeciálne pulty, pulty pre skladovanie organického odpadu a dávkovače šťavy.Vyrábame tiež veľa komponentov pre priemyselných zákazníkov.

 

1

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.