0,00 €
0 ks
obsah košíka
 ZNAČKY:
VALORIANI

Fornace Valoriani Verac, technologicky vyspelá pec, ktorá je výsledkom storočných skúseností spoločnosti  REFRATTARI Valoriani a je inžinierov. RHS ® (recyklovaný systém kúrenia) je patentovaný systém, ktorý umožňuje teplu opätovné využitie, čo je prúdenie pri vysokej teplote do podlahy pece a vo vnútri pece.
Vďaka systému RHS® je teplota v podlahe jednotná a stabilná aj ďaleko od zdroja tepla, spaľovanie je nastaviteľné a spotreba je veľmi nízka. Okrem toho, kvalita emisií do ovzdušia má za následok, že viac vyhovuje v porovnaní s prísnymi zákonmi. Valoriani Verac nechce a ani nemôže nahradiť zručnosť a kreativitu pizza-kuchára, ale tomu umožňuje maximalizovať svoje schopnosti.
 
Pec na pizzu, Valoriani VERACE
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Vesuvio OT pizza pece predstavujú najúplnejšiu a rýchlu inštaláciu pre použitie v prevádzke. Sú vybavené vonkajším kovovým krytom. Dodávka je možná niekoľkých rôznych veľkostiach. Pizza pec je dodávaná už zmontovaná a umiestniť ju v miestnosti možno pomocou vysokozdvižného vozíka.
VALORIANI pizza pece sú technologicky vyspelé, ktoré sú výsledkom storočných skúseností spoločnosti  REFRATTARI Valoriani a je inžinierov. Množstvo emisií vypúšťaných do ovzdušia má za následok, že viac vyhovuje v porovnaní s prísnymi zákonmi. Valoriani nechce a ani nemôže nahradiť zručnosť a kreativitu pizza-kuchára, ale tomu umožňuje maximalizovať svoje schopnosti.
 
Pec na pizzu, Valoriani VESUVIO OT
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Vďaka vášni, neustálym výskumom a storočným skúsenostiam vo výrobe žiaruvzdorných materiálov, Valoriani vytvoril sériu IGLOO, prvý a jedinečný ukážková pec schopná odvádzať vlhkosť produkovanú počas pečenia. Táto pec sa dokáže prispôsobiť priestorovým nárokom a fantázii zákazníka. Rúra je dodávaná už zostavená.
 
Pec na pizzu, Valoriani VESUVIO IGLOO
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Profesionálne pizza pece Vesuvio GR sú vysoko spoľahlivé a výkonné. Nákupom pizza pece zo série  GR. Jednotlivé diely musia byť postavené na betónový podklad, podľa našich pokynov.
 
Pec na pizzu, Valoriani VESUVIO GR
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Vhodné aj pre domáce použitie.  TOP séria predstavujú inovatívne využitie know-how 20 rokov skúseností Valoriani pecí v oblasti žiaruvzdornej keramiky. TOP séria má elegantný dizajn. Vybavená je leštenými,  presklenými dverami vyrobenými zo žiaruvzdornej keramiky s vyrazeným logom Valoriani.
 
Pec na pizzu, Valoriani TOP
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Vhodné aj pre domáce použitie. Rodinné rúry radu FVR majú fascinujúci štýl geniálneho vynálezu Silvio Valoriani, viac ako 50 rokov. Vyrába sa v 5 rôznych veľkostiach. Tieto pece sú schopné uspokojiť potrebu každého  kuchára. Vhodné od malých až po veľké rodiny.
 
Pec na pizzu, Valoriani FVR
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
Pre domáce použitie. Séria HOBBY je tiež k dispozícii. Vyrába sa v troch veľkostiach HOBBY 80, HOBBY 100 a 120 HOBBY.
 
Pec na pizzu, Valoriani HOBBY
0.00 €  bez DPH
0.00 €  s DPH
 
MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.