0,00 €
0 ks
obsah košíka

Sklo, porcelán

TXT_135_1415717023

"kvalitný porcelán je základom pre arómu a chuť kávy"

Ancap SpA je popredný taliansky výrobca porcelánu pre profesionálov, s obrovskou distribučnou sieťou v Taliansku aj v zahraničí, ktorú  založil v roku 1964 Giuseppe Boschin, preslávený ako expert a znalec porcelánu a porcelánových dekorácií, ktorý sa rozhodol sám stať producentom porcelánu v znamení kvality a kreativity. Počas niekoľkých rokov, Ancap získal silnú pozíciu na trhu, na základe dokonalej rovnováhy medzi umením a technikou. Jeho porcelán je synonymom  nádhery, šarmu, prestíže a elegancie v nezameniteľnom talianskom štýle - 100% made in Italy.  Výrobný závod na ploche 20.000 m2 je významnou firmou, s tromi hlavnými divíziami:

• maloobchodná divízia - reaguje na potreby trhu od klasických až po tie sofistikované a dizajnové vzory
• divízia hotel-reštaurácia
• divízia káva  

Espresso alebo cappuccino? Vlastnosti vynikajúceho espressa alebo cappuccina najlepšie oceníme, keď si ich vychutnávame v šálkach najvyššej kvality, ktoré dajú vyniknúť aróme a zachovávajú kávu teplú. Ancap ponúka širokú škálu šálok na espresso, cappuccino, caffelatte a ďalšie talianske kávové špeciality. Vyrába odolný živicový porcelán, s prímesou len tých najlepších materiálov. Dno šálky je zaoblené do tvaru vajca, čo je dôležité pre získanie a udržanie perfektnej peny a arómy - kvalitný porcelán je základom pre arómu a chuť kávy. Výnimočnosť porcelánu dodáva výberová kvalita surovín, spracovaná s nekonečnou starostlivosťou kvalifikovaného personálu, v kombinácii s modernými výrobnými technológiami. Kvalita použitých surovín a materiálov garantuje pevný a obzvlášť silný porcelán vhodný pre každodenné profesionálne používanie v kaviarňach, cukrárňach, baroch a reštauráciách. Tvary a rozmery šálok sú kalibrované na použitie v profesionálnych prístrojoch a kávovaroch. Podšálky sú silné, ergonomické a ľahko uchopiteľné do ruky. Na vývoji nových tvarov spolupracujú profesionálny baristi a ich návrhy a požiadavky sú vždy starostlivo posúdené s cieľom získať čo najlepší výsledok.

Na výrobu je nutná teplota presne 1410°C, aby bolo zaistené optimálne zmiešanie a zlúčenie komponentov pri použití najkvalitnejších surovín v exkluzívnom výrobnom procese, čoho výsledkom je technicky dokonalý, extrémne tvrdý, kompaktný porcelán s vynikajúcou kvalitou a elegantným zdobením,  odolný voči teplotným šokom a bez akejkoľvek pórovitosti. Je ideálny pre širokú škálu výrobkov, v ktorých sa podávajú jedlá a nápoje. Vďaka svojej dokonalej kvalite a bohatému sortimentu je Ancap schopný uspokojiť  nároky na profesionálnej úrovni. Celé dielo je štýlovou a elegantnou dekoráciou v každom jednom modely.

 TXT_135_1415717343

 

 

 

 

 

MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.