0,00 €
0 ks
obsah košíka
 ZNAČKY:
BWT

BWT bestmax - ekonomický filter na redukciu vodného kameňa, zaručuje dokonalú chuť nápojov
BWT bestmax PREMIUM - inovatívny filter na redukciu vodného kameňa s formulou AromaPLUS
BWT bestmax SOFT - dokonalá redukcia vodného kameňa, zaručí nízku a strednú úroveň tvrdosti vody
BWT besttaste - číra voda bez akýchkoľvek častíc, s aktívnou uhlíkovou filtráciou
BWT bestclear - pre dokonale čistý riad
BWT bestclear EXTRA - pre žiariace sklo bez šmúh
BWT bestmin - dokonalá mineralizácie vašej vody
BWT bestprotect - najspoľahlivejšia ochrana proti vodnému kameňu a korózii
BWT bestdemin PLUS - ideálne pre demineralizáciu vodu, ktorú zanecháva prakticky bez soli

BWT bestmax je praktický, univerzálny filtračný systém pre optimalizáciu vody v gastronómii a stravovacích prevádzkach (HORECA). Filter eliminuje: jemné častice, nerozpustné látky, pachy / chute, vápnik (Ca2+), horčík (Mg2+) organické látky, chlór (Cl). Je to ekonomický systém ochrany pred vodným kameňom, garantujúci vynikajúcu chuť vody. Vhodné pre prípravu vysoko kvalitnej kávy, ktorá bude mať perfektnú chuť, arómu a penu. Čistá para zabezpečí, že pečivo bude krásne chrumkavé a nadýchané. Použitie pre: kávovary, presso stroje, predajné automaty, profesionálne kuchynské zariadenia, ako sú rúry na pečenie a konvektomaty.
 
BWT bestmax - AKCIA NA filtre
43.00 €  bez DPH
51.60 €  s DPH
Stitok
BWT bestmax BALANCE je špičkový filtračný systém. Praktický, viacstupňový filtračný systém pre optimalizáciu vody v gastronómii a stravovacích prevádzkach (HORECA). Filter eliminuje: jemné častice, striebro, nerozpustné látky, pachy / chute, vápnik (Ca2+), organické látky, chlór (Cl) zákal a usádzanie minerálov. Je to ekonomický systém ochrany pred vodným kameňom, garantujúci vynikajúcu chuť vody. Vhodné pre prípravu vysoko kvalitnej kávy, ktorá bude mať perfektnú chuť, arómu a penu. Ideálne použitie je tiež pre predajné automaty. Použitie pre: kávovary, presso stroje, predajné automaty.
 
FILTER BWT bestmax BALANCE - AKCIA
64.00 €  bez DPH
76.80 €  s DPH
Stitok
BWT jedinečné, filtračné riešenie pre dokonalú vodu pre gastronómiu a predajné automaty. BWT bestmax PREMIUM je filtračný systém, pomocou ktorého môžete zjemniť surovú vodu, na vodu lahodnú, ktorá je mimoriadne vodná pre použitie na horúce nápoje, ako je káva, espresso a čaj. Modulárne viacstupňové filtrovanie, využíva patentovanú technológiu BWT Mg 2+, ktorý mineralizuje filtrovanú vodu o horčík. Tento variant filtrovania zaručuje vysokú kvalitu vody a produktov z nej vyrobených. Filtračný systém sa skladá z filtračnej vložky a hlavy. Spätné ventily v hlave filtra zabraňujú spätnému toku a nekontrolovanému výtoku vody. BWT bestmax PREMIUM je filtračný systém pre bezpečné potraviny gastronómiu odolný proti tlaku. Môže byť používaný po celom svete pre každý vodovodný systém. Použitie pre kávovar, espresso, kancelárske kávovary, predajné automaty aj pre prívod vody pre studené nápoje.
 
BWT bestmax PREMIUM - AKCIA NA filtre
67.00 €  bez DPH
80.40 €  s DPH
Stitok
BWT jedinečné, filtračné riešenie pre dokonalú vodu, pre gastronómiu a predajné automaty. BWT bestprotect je filtračný systém, pomocou ktorého môžete zjemniť surovú vodu, na vodu lahodnú, ktorá je mimoriadne vhodná pre použitie na horúce nápoje, ako je káva, espresso a čaj. Filter je navrhnutý špeciálne pre dosiahnutie optimálnej hodnoty pH a rovnovážneho obsahu minerálov upravenej vody. Tieto faktory sú nesmierne dôležité na prípravu excelentnej kávy alebo čaju. Filter BWT bestprotect je tiež veľmi účinný v boji proti vodnému kameňu. Stabilná hodnota pH tiež minimalizuje vznik korózie kuchynských spotrebičov a ďaľších častí. Filtračný systém sa skladá z filtračnej vložky a hlavy. Spätné ventily v hlave filtra zabraňujú spätnému toku a nekontrolovanému výtoku vody. BWT besprotect je filtračný systém pre bezpečné potraviny gastronómiu odolný proti tlaku. Môže byť používaný po celom svete pre každý vodovodný systém.
 
BWT bestprotect - AKCIA NA filtre
47.00 €  bez DPH
56.40 €  s DPH
Stitok
Filter BWT bestmin optimalizuje vodu s nízkym obsahom minerálov. Filter je navrhnutý pre oblasť gastronómie a stravovacích služieb. Vhodné využitie filtra je aj v prázdninových lokalitách, kde je voda často čerpaná z vodných priehrad alebo je upravovaná morská voda pomocou reverznej osmózy. Filter BWT bestmin dokáže stabilizovať nerovnováhu prírodných minerálov vo vode a tým zabezpečiť prípravu bezkonkurenčných teplých nápojov.
 
BWT bestmin - AKCIA na filtre
126.00 €  bez DPH
151.20 €  s DPH
Stitok
Filtračná hlava pre všetky filtre BWT s univerzálnym pripojením.
 
Besthead FLEX - univerzálna hlava na BWT filtre
58.00 €  bez DPH
69.60 €  s DPH
Stitok
 
MARENO HOONVED ELOMA KITCHEN AID HAMILTON BEACH
         
HOSHIZAKI HOLLAND Kuhlmobel LIEBHERR robot coupe LAINOX

HOTELTEC s.r.o., Partizánska cesta 116A, 974 01 Banská Bystrica
Copyright © 2013 HOTELTEC s.r.o.